Macpara Muse 4

Macpara Muse 4

Sprzęt paralotniowy

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę paralotni i osprzętu firmy MAC PARA TECHNOLOGY.
Firma MAC to wiodący producent sprzętu paralotniowego na rynku światowym. Miło nam zaprezentować ofertę tej firmy w poniższym katalogu. Jesteśmy przekonani, że każdy z pilotów znajdzie tutaj sprzęt odpowiadający potrzebom i doświadczeniu. Grono pilotów latających na sprzęcie Macpara w Polsce jest duże i wciąż powiększa swoje zainteresowanie. Obecna oferta tej firmy zaspokaja potrzeby pilotów o każdym stopniu doświadczenia, oraz pilotów motoparalotniowych i latających loty pasażerskie – zarówno swobodnych, jak zmotoryzowanych. Zainteresowanym udzielimy wszelkich informacji na temat naszej oferty, oraz przeszkolimy w praktyce. 

Zapraszamy również na stronę www.macpara.com

 

Skrzydło rekreacyjne do lotów swobodnych i PPG

Opis

Zapomnij o myśleniu, że musisz co roku kupować nowe skrzydło. Nowo zaprojektowany Muse 4 ucieleśnia wzory z innych paralotni  MACPARA. Efekt jest taki, że ​​zapewnia niesamowite bezpieczeństwo i stabilność, co sprawia, że ​​latanie jest naprawdę przyjemne. Pozwala to pilotom latać częściej, nie martwiąc się, że ich lot może być niekomfortowy. Bezpieczeństwo i doskonałość połączone razem sprawia, że ​​jest to popularny wybór dla pilotów, którzy latają sporadycznie i mają rekreacyjne podejście do latania. Muse 4 jest certyfikowany w kategorii skrzydeł EN A.

 

Wyrzuć swoje obawy przed porażką
Muse 4 można łatwo kontrolować na ziemi i w powietrzu. Poczujesz się pewnie z wyjątkowo łatwą charakterystyką startu. Po starcie skrzydło pozostanie nad twoją głową, bez tendencji do przeskakiwania, podwijania lub zmiany kierunku.  MACPARA trafiła w cel, projektując przyjemne skrzydło o wysokiej stabilności. Podczas lotu Muse 4 na kilku lotach XC udowodniliśmy, że potrafi latać na tych samych dystansach i prędkościach, jak inne skrzydła z wyższych kategorii.

 

Jakość, którą możesz zobaczyć i poczuć
Muse 4 to kolejna jakość stworzona przez MACPARA, która będzie kontynuowana przez kolejne lata. Konstrukcja z wykorzystaniem ukośnych żeber i systemu taśm nośnych wraz z kształtowaniem 3D paneli zapewnia stabilność czaszy i pomaga utrzymać czysty profil. Muse 4 ma 46 cel i ładną elipsę w obrysie czaszy o współczynniku wydłużenia 5,16. Skrzydło jest lekkie, tylko 5,1 kg dla średniej wielkości, co powoduje bardzo łatwe wstawanie. Liny produkowane są z czasowo sprawdzanej serii aramidowo-kevlarowej niemieckiego producenta Edelrid. Liny nie tylko wyróżniają się wytrzymałością, ale utrzymują zaprojektowaną geometrię skrzydła. Skrzydło będzie utrzymywać dobre właściwości zużycia materiału w czasie.

 

Łatwe w obsłudze i dobrze zaprojektowane
Lekkie i długie drogi sterowania umożliwiają przyjemne skręty podczas długich lotów termicznych i stopniowo twardnieją, aby zapewnić duży margines bezpieczeństwa.

Paralotniarstwo i paramotoring
Muse4 uzyskał certyfikaty dla lotów swobodnych, oraz PPG.

<< wróć do listy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress