Cennik kursu paralotniowego

ceny kursu paralotniowego – oferta kursów paralotniowych w naszej Szkole Bezpiecznego Latania została tak skonstruowana, by każdy miłośnik latania na paralotni znalazł kurs dopasowany do swoich możliwości i umiejętności. Dla osób chcących po raz pierwszy oderwać się od ziemi przy pomocy paralotni przygotowaliśmy kurs paralotniarstwa w wersji podstawowej – w jego cenę zostało wliczone wyposażenie udostępniane na czas szkolenia. Wszystkich tych, którzy już posiedli elementarną wiedzę na temat poruszania się w powietrzu, zapraszamy na doskonalący kurs paralotniowy – cena jego jest od tego, czy kursant dysponuje własnym sprzętem, czy też korzysta ze sprzętu szkoły. Cenimy sobie zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci, dlatego dla osób uczęszczających już wcześniej do naszej szkoły ceny kursu paralotniowego są niższe o 15%. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kurs latania na paralotni dostępny w trzech wariantach – podstawowym, obejmującym loty wysokie oraz szkoleniu lotów termicznych i żaglowych. Prowadzimy również kurs paralotniarstwa z napędem PPG i PPGG.

Nie jesteś pewien, czy bezkres nieba jest Twoim żywiołem? Zapraszamy na zapoznawczy lot tandemowy – swobodny lub na motoparalotni. W asyście doświadczonego paralotniarza zobaczysz świat z lotu ptaka i przekonasz się o tym, jak wygląda lot w praktyce.

KURS PODSTAWOWY – ETAP I – spójrz jak to wygląda

     szkolenie grupowe ( od 3 osób ) – 1400 zł / 1 os. 

     szkolenie indywidualne ( 1-2 osoby ) – 1700 zł / 1 os.
     

szkolenie promocyjne – zniżka 50% dotyczy uczniów, którzy dokonają zakupu w naszej Szkole nowego kompletu sprzętu do latania (skrzydło, uprząż, spadochron ratunkowy) do dnia 30.09.2021.

KURS DOSKONALĄCY, LOTY WYSOKIE – ETAP II – SZKOLENIE DO ŚWIADECTWA KWALIFIKACJI – ETAP III – LOTY TERMICZNE I ŻAGLOWE – szczegóły

     1400 zł plus koszty wyjazdu kalkulowane w/g lokalizacji (przejazd, zakwaterowanie, ubezpieczenie, flycard)

Wypożyczenie sprzętu na wyjazd (skrzydło, uprząż, zapas, radio, kask) – 500 zł

 

SZKOLENIE Z NAPĘDEM (PPG) – szczegóły

     piloci bez ŚK – 2000 zł

     piloci posiadający ŚK – 1600 zł

     wypożyczenie sprzętu – 600 zł

SZKOLENIE NA MOTOPARALOTNI (PPGG)

    na sprzęcie szkoły – 4000 zł
    na sprzęcie własnym – 3000 zł

SZKOLENIE DO LOTÓW Z PASAŻEREM – TANDEM

    na sprzęcie szkoły – 1800 zł
    na sprzęcie własnym – 1500 zł

SZKOLENIE ZAPOZNAWCZE

    (1 dzień, dla firm) – 300 zł/osoba

LOT ZAPOZNAWCZY TANDEMOWY – SWOBODNY / NA MOTOPARALOTNI – 350 zł ( film z całego lotu w cenie)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress