Uprząż Macpara Manix

Uprząż Macpara Manix

Sprzęt paralotniowy

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę paralotni i osprzętu firmy MAC PARA TECHNOLOGY.
Firma MAC to wiodący producent sprzętu paralotniowego na rynku światowym. Miło nam zaprezentować ofertę tej firmy w poniższym katalogu. Jesteśmy przekonani, że każdy z pilotów znajdzie tutaj sprzęt odpowiadający potrzebom i doświadczeniu. Grono pilotów latających na sprzęcie Macpara w Polsce jest duże i wciąż powiększa swoje zainteresowanie. Obecna oferta tej firmy zaspokaja potrzeby pilotów o każdym stopniu doświadczenia, oraz pilotów motoparalotniowych i latających loty pasażerskie – zarówno swobodnych, jak zmotoryzowanych. Zainteresowanym udzielimy wszelkich informacji na temat naszej oferty, oraz przeszkolimy w praktyce. 

Zapraszamy również na stronę www.macpara.com

 

Uprząż rekreacyjna Manix z przeznaczeniem dla każdego stylu latania

Opis

Manix to lekka, przestronna, aerodynamiczna uprząż ABS, odpowiednia dla średnio i doświadczonych pilotów. Specjalne wzmocnienie z tworzywa sztucznego w połączeniu z wyściełanymi plecami i szelkami są idealne dla zrelaksowanej pozycji siedzącej podczas lotu. Część tylna wykonana jest z “oddychającego” materiału i minimalizuje pocenie się. To sprawia, że ​​Manix jest niezrównaną uprzężą podczas długich lotów.

Jakość konstrukcji
Dobrze zaprojektowany system pasów na nogę umożliwia pilotowi ustawienie pionowe przed startem i podczas startu, dzięki czemu kontrole są bardzo łatwe i nie hamują startu. T-bar zabezpieczający zapobiega wypadnięciu pilota z uprzęży, uniemożliwiając niezapięcie taśm udowych. Separacja karabińczyka (która kontroluje wrażliwość uprzęży) jest regulowana za pomocą płaskiej klamry na pasku na klatce piersiowej.

Szeroka gama łatwych regulacji sprawia, że ​​Manix jest idealny do znalezienia preferowanej pozycji siedzącej. Płyta siedzenia jest wystarczająco długa. Przednia płyta jest oddzielnie regulowana i zapewnia pilotowi dodatkowe podparcie dla nóg w połączeniu z podwyższonym komfortem. Kąt tylnej części płyty siedziska można zmienić za pomocą bocznych pasów dolnych i zapewnić doskonałe wsparcie dla lędźwi.

Belka speedsystemu automatycznie utrzymuje właściwą pozycję przed pilotem i bardzo ułatwia korzystanie ze speeda podczas lotu. Nie zmienia pozycji siedzącej po wciśnięciu. Działa bardzo łatwo.

Pojemnik z kontenerem ratunkowym jest umieszczony pod nogami pilota w kierunku przedniej części siedzenia i jest zintegrowany z uprzężą. Wykorzystuje przetestowany system “kopertowy” z dwoma uchwytami z prawostronnym umieszczeniem. Odpowiednio duży kontener na zapas gwarantuje łatwe wyciągnięcie zapasu z zewnętrznego pojemnika. Uchwyt zapasu jest dobrze widoczny i łatwo dostępny.

Manix jest wyposażony w 18-centymetrowy protektor, który prowadzi od tyłu do przodu siedziska i jest zintegrowany.

Większa przeprojektowana kieszeń tylna zawiera piankową ochraniacz i pozostawia wiele miejsca na plecak i inne gadżety. Manix ma dużą kieszeń po lewej stronie do przenoszenia przedmiotów, których możesz potrzebować podczas lotu.

Wszystkie uprzęże MAC PARA produkowane są z materiału CORDURA i precyzyjnie wykonane, możesz być pewien, że nawet po kilku latach użytkowania, będzie Ci służyć tak samo dobrze jak wtedy, gdy był nowy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress