Uprząż Macpara Haven

Uprząż Macpara Haven

Sprzęt paralotniowy

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę paralotni i osprzętu firmy MAC PARA TECHNOLOGY.
Firma MAC to wiodący producent sprzętu paralotniowego na rynku światowym. Miło nam zaprezentować ofertę tej firmy w poniższym katalogu. Jesteśmy przekonani, że każdy z pilotów znajdzie tutaj sprzęt odpowiadający potrzebom i doświadczeniu. Grono pilotów latających na sprzęcie Macpara w Polsce jest duże i wciąż powiększa swoje zainteresowanie. Obecna oferta tej firmy zaspokaja potrzeby pilotów o każdym stopniu doświadczenia, oraz pilotów motoparalotniowych i latających loty pasażerskie – zarówno swobodnych, jak zmotoryzowanych. Zainteresowanym udzielimy wszelkich informacji na temat naszej oferty, oraz przeszkolimy w praktyce. 

Zapraszamy również na stronę www.macpara.com

 

Uprząż dla pilotów XC, zawodników, oraz zaawansowanych pilotów

Opis

HAVEN to aerodynamicznie zaprojektowana, zamknięta, lekka uprząż dla pilotów termicznych, XC i zorientowanych na zawody. Ta kompaktowa uprząż zapewnia najwyższy komfort. Szelki są dobrze wyważone dzięki wysokości głównych karabinków i rozmiarowi siedziska. Doskonałe przekazywanie informacji od skrzydła połączone jest z regulowanym tłumieniem za pomocą paska na klatce piersiowej.

Dla zachowania niskiego ciężaru wykonana jest z lekkiej Cordury i elastycznego materiału Soft Shell. Kształt kokona i boczne pokrycie wykonane jest z elastycznego  Soft Shellu, zaprojektowane razem z tylną kieszenią, aby zmniejszyć opór i zagwarantować gładką powierzchnię. Minimalizuje to turbulentny przepływ powietrza wokół uprzęży.

Wyposażony w ergonomicznie ukształtowaną standardową płytkę siedziska z kevlaru i standardową stopę z Kevlaru. Regulacja jest obsługiwana przez paski z przodu i z tyłu, aby ustawić dokładny kąt pochylenia. Plecy wykonane są z oddychającego materiału siatkowego, aby zmniejszyć pocenie się.

Zwróciliśmy szczególną uwagę na optymalne wsparcie obszaru lędźwiowego, a nasz projekt zapewnia maksymalny komfort w locie. Ci piloci, którzy wiedzą, jak bolesny może być lot po 8 godzinach w powietrzu, zrozumieją, o czym mówimy. Ciało pilota jest idealnie podparte w obszarze pleców, ramion i nóg. The Haven gwarantuje komfort!

Gładka podszewka na ramiączkach i pasie na nogi umożliwia łatwy ruch podczas startu. Waga uprzęży wynosi 5,45 kg, w tym protektor, kokpit i karabinki MACPARA LockJaw.

Kółka z łożyskami kulkowymi umożliwiają bezbłędne poprowadzenie systemu speeda bez podnoszenia stopy.

Uprząż jest standardowo wyposażona w piankowy  protektor 23 cm.
Certyfikacja LTF jest w toku.

Paski na ramiona nie zsuwają się dzięki paskowi pomocniczemu z plastikowym klipsem. Dobrze zaprojektowany system tylnej kieszeni umożliwia łatwy montaż uprzęży i ​​pakowania w plecaku.

Czasza ratunkowa jest umieszczona pod nogami pilota w kierunku przedniej części siedzenia. Odpowiednio duży system rozmieszczenia gwarantuje łatwe usunięcie czaszy ratunkowej z zewnętrznego pojemnika. Czerwony uchwyt rezerwy jest dobrze widoczny i łatwo dostępny.

The Haven jest standardowo wyposażony w lekki kokpit z rzepem na instrumenty. Konstrukcja kokpitu umożliwia widoczność ekranów przyrządów.
The Haven jest wyposażony w lekki system T-Lock, który zapobiega zapinaniu klatki piersiowej i nóg. Aby prawidłowo zamknąć osłonę nogi, pilot musi chwycić klamrę systemu T-Lock prowadzącą od pasa na nogę, a tym samym przypomina o zamknięciu klatki piersiowej i pasów na nogi.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress