System ratunkowy Aegis

System ratunkowy Aegis

Sprzęt paralotniowy

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę paralotni i osprzętu firmy MAC PARA TECHNOLOGY.
Firma MAC to wiodący producent sprzętu paralotniowego na rynku światowym. Miło nam zaprezentować ofertę tej firmy w poniższym katalogu. Jesteśmy przekonani, że każdy z pilotów znajdzie tutaj sprzęt odpowiadający potrzebom i doświadczeniu. Grono pilotów latających na sprzęcie Macpara w Polsce jest duże i wciąż powiększa swoje zainteresowanie. Obecna oferta tej firmy zaspokaja potrzeby pilotów o każdym stopniu doświadczenia, oraz pilotów motoparalotniowych i latających loty pasażerskie – zarówno swobodnych, jak zmotoryzowanych. Zainteresowanym udzielimy wszelkich informacji na temat naszej oferty, oraz przeszkolimy w praktyce. 

Zapraszamy również na stronę www.macpara.com

 

System ratunkowy Macpara Aegis

Opis

Aegis to najlepszy system ratowniczy wyprodukowany z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Kształt profilu jest specjalnie zaprojektowany, aby wytworzyć wysoki opór i uzyskać wyjątkową wartość opadania w porównaniu do tradycyjnych spadochronów rezerwowych o  profilu kwadratowym. Aegis ma bardzo wysoką stabilność bez kompromisu szybkości opadania. Zastosowanie materiału Porcier Sport 9082 o zerowej porowatości pomogło osiągnąć niski ciężar systemu ratunkowego Aegis i szybszy czas otwarcia po uruchomieniu.

Aegis dostępny jest w rozmiarach od 30m2 przeznaczonych dla zestawu o masie 95 do rozmiaru 63m2 przeznaczonego dla masy 225kg

System dostępny jest w dwóch opcjach Standard i Light. W wersji Light najlżejszy rozmiar 30m2 osiąga wagę nawet 1,5 kg.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress