Macpara Pasha 5 Trike

Macpara Pasha 5 Trike

Sprzęt paralotniowy

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę paralotni i osprzętu firmy MAC PARA TECHNOLOGY.
Firma MAC to wiodący producent sprzętu paralotniowego na rynku światowym. Miło nam zaprezentować ofertę tej firmy w poniższym katalogu. Jesteśmy przekonani, że każdy z pilotów znajdzie tutaj sprzęt odpowiadający potrzebom i doświadczeniu. Grono pilotów latających na sprzęcie Macpara w Polsce jest duże i wciąż powiększa swoje zainteresowanie. Obecna oferta tej firmy zaspokaja potrzeby pilotów o każdym stopniu doświadczenia, oraz pilotów motoparalotniowych i latających loty pasażerskie – zarówno swobodnych, jak zmotoryzowanych. Zainteresowanym udzielimy wszelkich informacji na temat naszej oferty, oraz przeszkolimy w praktyce. 

Zapraszamy również na stronę www.macpara.com

 

Tandemowe skrzydło uniwersalne

Opis

Kwintesencja paralotni tandemowych. Nowy Pasha 5 Trike to doskonałe skrzydło tandemowe do użycia z napędem nożnym lub napędem typu tandem trike . Bardzo łatwy start i świetne zachowanie podczas lądowaniapowoduje, że to skrzydło nadaje się idealnie do użytku komercyjnego i rekreacyjnego. Doskonała wydajność w połączeniu z lekką i precyzyjną obsługą.

 

Jakość, którą możesz zaufać
Zgodnie z tradycją Mac Para, Pasha 5 jest kontynuacją jakości wszystkich swoich paralotni. Pasha 5 jest łatwa w obsłudze zarówno na ziemi, jak i w powietrzu, bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.

 

Podobnie jak wszystkie nasze tandemy, Pasha 5 Trike napełnia się bardzo łatwo w każdych warunkach, nawet przy lekkim, zerowym lub bocznym wietrze. Legendarne napełnianie MAC PARA jest bardzo ważne dla Pasha 5 Trike, ponieważ chcesz łatwo i szybko wystartować, zamiast tracić czas na ziemi z pasażerem. Obsługa na ziemi jest łatwa i szybka, a start intuicyjny.

Pasha 5 Trike jest bardzo stabilny w locie z dużą prędkością, nawet gdy nie jest mocno obciążony. Reakcja na zaciągnięcie sterówek jest szybka, sterówki posiadają lekką charakterystykę na długiej drodze sterowania.

Dłuższy zakres systemu trymowania na taśmach zapewnia większe bezpieczeństwo i kontrolę prędkości, gdy masz lżejszego pasażera lub gdy wiatr jest silny. Maksymalna prędkość może być osiągnięta za pomocą trymerów całkowicie zwolnionych i trymerów na taśmach A całkowicie zamkniętych. Maksymalna prędkość mierzona przy dużym obciążeniu skrzydła wynosi 52-56 km / h. Oczywiście zależy to od maksymalnego obciążenia skrzydła.

Spiralę można łatwo wprowadzić, jeśli zajdzie taka potrzeba. Pasha 5 Trike nie stabilizuje spirali, co oznacza, że ​​skrzydło opuszcza spiralę, kiedy pilot zwalnia hamulce i przywraca przesunięcie ciężaru w położenie neutralne. Wyjście jest proste, a energia wyjścia dobrze wytłumiona. Lądowanie jest bardzo łatwe i podobne jak na poprzednich Pasha 3 i Pasha 4. Wyrównanie lądowania jest przyjemne z dobrą kontrolą prędkości.

 

Jeśli szukasz łatwej i prostej w pilotażu paralotni typu tandem, nowy model Pasha 5 jest idealnym wyborem.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress