Macpara Eden 6

Macpara Eden 6

Sprzęt paralotniowy

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę paralotni i osprzętu firmy MAC PARA TECHNOLOGY.
Firma MAC to wiodący producent sprzętu paralotniowego na rynku światowym. Miło nam zaprezentować ofertę tej firmy w poniższym katalogu. Jesteśmy przekonani, że każdy z pilotów znajdzie tutaj sprzęt odpowiadający potrzebom i doświadczeniu. Grono pilotów latających na sprzęcie Macpara w Polsce jest duże i wciąż powiększa swoje zainteresowanie. Obecna oferta tej firmy zaspokaja potrzeby pilotów o każdym stopniu doświadczenia, oraz pilotów motoparalotniowych i latających loty pasażerskie – zarówno swobodnych, jak zmotoryzowanych. Zainteresowanym udzielimy wszelkich informacji na temat naszej oferty, oraz przeszkolimy w praktyce. 

Zapraszamy również na stronę www.macpara.com

 

Najnowsza odsłona kultowego skrzydła firmy Mac – Eden 6

Opis

Macpara Eden 6

Wraz z Eden 6 wprowadzamy do klasy B nową rewolucyjną technologię. Całkowicie przekonstruowany nos profilu zapewnia ekstremalnie wysoki potencjał XC. Przenosimy naszą wiedzę i doświadczenie z udanej serii Elan do najnowszego Edena. Rezultatem jest skrzydło o niezwykłej doskonałości, które pokonuje swoich konkurentów w szybkim locie. Wszystko to z wysokim stopniem bezpieczeństwa biernego.

Bardzo stabilna czasza jest połączona ze sportową charakterystyką lotu w termice. Łatwość startu i charakterystyka lądowania zawsze były tradycją Mac Para i są kontynuowane w koncepcji Edena 6. Nowe funkcje, progresywne prowadzenie i bezpieczeństwo przekonują wielu pilotów w poszukiwaniu idealnego skrzydła XC. Eden 6 często wykorzystywany jest również w lotach z napędem – jego konstrukcja pozwala na skuteczne latanie nawet z silnikami o małej mocy.

Lekka konstrukcja ze wszystkimi szczegółami

Projekt został zoptymalizowany pod każdym względem. Nowy profil połączony z lekkim zbrojeniem krawędzi czołowych na panelach z profilowanymi ryglami sprawia, że ​​czasza jest czysta i bardzo gładka. Przeprojektowane linie galerii i cienkie, ukryte główne linie znacznie zmniejszają opór. Potrójne kształtowanie 3D oferuje nie tylko nową kolorystykę na czaszy, ale także zwiększa aerodynamiczną gładkość. Mini żebra na krawędzi spływu, wyższy łuk, nowa konstrukcja stabilizatora pomagają zmniejszyć opór i zwiększyć wydajność Eden 6. Sztywność czaszy wraz ze wzmocnionymi celami i taśmami nośnymi została zoptymalizowana pod kątem komfortu lotu .

 

Najlepsze materiały o wysokiej trwałości

Eden 6 jest produkowany ze sprawdzonych materiałów Skytex z gwarancją trwałości. Skytex 40 stosuje się do żebra głównego i wsparć, Skytex 38 classic do żeber zewnętrznych, górnej i dolnej powierzchni. Linie galerii wykonane są z niezgrzewanego Edelrid Aramid / Kevlar, główne linie są wykonane z linek Liros PPSL Dynema z oplotem. Taśmy nośne są wykonane z wąskich taśm Kevlar / Polyester i są wyposażone w wysokiej jakości krążki łożyskowe HARKEN.

 

Czy jesteś pilotem Eden 6?

Eden 6 to wysokiej klasy skrzydło EN B przeznaczone dla ambitnych pilotów przelotowych. Eden 6 wymaga pewnego poziomu umiejętności. Jest certyfikowany do kategorii EN-B i poczujesz się bezpiecznie podczas lotu. Eden 6 nie jest odpowiedni dla początkujących i sporadycznie latających pilotów. Dla nich, Muse 4 jest lepszym wyborem.

 

Spraw, by Twoje skrzydło…

Najtrudniej jest wybrać swój ulubiony kolor i rozmiar. Jeśli potrzebujesz pomocy, twój lokalny dealer MAC PARA pomoże ci wybrać odpowiedni rozmiar, aby odpowiednio dopasować twojego nowego EDEN 6.

Rozmiary: EDEN 6 jest dostępny w rozmiarach 22, 24, 26, 28, 30, 33.
Główne kolory podstawowe to LIME, ORANGE i BLUE.

<< wróć do listy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress