Macpara Charger Trike

Macpara Charger Trike

Sprzęt paralotniowy

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę paralotni i osprzętu firmy MAC PARA TECHNOLOGY.
Firma MAC to wiodący producent sprzętu paralotniowego na rynku światowym. Miło nam zaprezentować ofertę tej firmy w poniższym katalogu. Jesteśmy przekonani, że każdy z pilotów znajdzie tutaj sprzęt odpowiadający potrzebom i doświadczeniu. Grono pilotów latających na sprzęcie Macpara w Polsce jest duże i wciąż powiększa swoje zainteresowanie. Obecna oferta tej firmy zaspokaja potrzeby pilotów o każdym stopniu doświadczenia, oraz pilotów motoparalotniowych i latających loty pasażerskie – zarówno swobodnych, jak zmotoryzowanych. Zainteresowanym udzielimy wszelkich informacji na temat naszej oferty, oraz przeszkolimy w praktyce. 

Zapraszamy również na stronę www.macpara.com

 

Uniwersalne skrzydło PPG z profilem samostatecznym do zastosowania w trajkach i tandemach PPGG

Opis

Charger Trike to pełnokrwiste skrzydło paramotorowe z profilem samostatecznym.. Zarówno nowi, jak i doświadczeni piloci natychmiast poczują się komfortowo latając na Chargerze i docenią jego niesamowicie łatwą charakterystykę startu i lądowania, doskonałą stabilność i dużą prędkość przelotową. Skrzydło rewelacyjnie spisuje się w trajkach jedno- i dwuosobowych, oraz tandemach PPG. Szeroki zakres mas powoduje, że jest to skrzydło bardzo uniwersalne, zapewniając jednocześnie ogromny zapas bezpieczeństwa biernego.

Charger Trike to najlepsze “skrzydło przyjazne dla pilota”, zarówno na niebie, jak i na ziemi. Niezwykle odporny na podwinięcia, Charger sprawi, że poczujesz się swobodnie i nie będziesz czuć dyskomfortu podczas lotu w niespokojnym powietrzu.

Charger Trike, podobnie jak wszystkie skrzydła MACPARA, został zaprojektowany z myślą o łatwym starcie. Nasz zespół R & D zwracał szczególną uwagę na łatwość podczas startu, a także na to, jak zachowuje się podczas lądowania. Nawet przy zerowym wietrze możesz zaufać Chargerowi, starty są proste i przewidywalne. Podczas długich lotów, lekkie sterówki pozwalają na przyjemne skręty, a przy stopniowym zwiększaniu siły do końca zakresu sterówki, zapewniają rezerwę bezpieczeństwa.

 

Taśmy posiadają trymery i system prędkości, zakres można łatwo wybrać, aby dostosować do potrzeb pilota. Z zaciągniętymi trymerami skrzydło przypomina konstrukcje do lotów swobodnych. Przy odpuszczeniu znacznie wzrasta szybkość i dynamika skrętu. W przypadku długich lotów w trybie pełnego odpuszczenia trymerów, można wygodnie kontrolować za pomocą uchwytów przy taśmach.

 

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i stała kontrola jakości w całym procesie produkcyjnym zapewnia wysoką jakość produktów. Korzystamy z lin sprawdzonych Aramid-Kevlar, które gwarantują prawidłową geometrię czaszy przez całe życie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress